به دخت

 
جديدترين مطالب

دخترها! قواعد بازی را یاد بگیرید

خب دخترها خیلی گناه دارند. خیلی مسائل وجود دارند که به آن‎ها دیر گفته می‎شود یا اصلا گفته نمی‎شود. خود من طرفدار سرسخت تجربه‎ی شخصی‎ام و همیشه معتقدم تجربه‎ای که خود شخص درگیر آن می‎شود، نتیجه‎اش ملموس‎تر و دائمی خواهد بود. اما چیزهایی هست که ...

ازدواج يعني...

ازدواج يعني يكي شدن دوانسان .ازدواج يعني شكستن من براي ما شدن .ازدواج يعني زيبا ازشدن .

زودتر به ازدواج فکر کن !

برنارمک فادن، یکی از روان شناسان غربی، در مورد اهمیت و ضرورت ازدواج در سال های اول جوانی می نویسد...

زن و مرد...

اوصاف زنان شایسته:1- اگر شوهر در زندگی یادآور خدا شد او را همراهی و اگر خدا را فراموش كرد، یادآور او شود و به او تذكر دهد.2- . در حفظ دین و تقوا و انجام وظایف الهی و اجتماعی، شوهرش را یاری كند.

ازدواج کنید ، سالم بمانید !

متخصصان معتقدند که تاهل موجب بهبود وضعیت سلامتی افراد شده و با تغییر در روند تولید هورمون ها، استرس را کاهش می دهد، بنابراین افراد مجرد با استرس روحی بیشتری مواجهند.

ازدواج به چه قیمتی؟

ازدواج مکمل دیانت:رسول خدا(ص)فرمودند:هرگاه بنده ازدواج کند،نصف دین راکامل کرده است وبرای (حفظ)نصف دیگر باید تقوای الهی پیشه کند. 

ازدواج به چه قیمتی؟؟؟

همرازیابی ونجات ازتنهایی: پیامبراکرم(صل الله عليه وآله)فرمودند:هرکه برادرمومن خود را زن دهد تا آن زن همدم و مایه ی پشت گرمی و آسایش او باشد خداوند او را از حورالعین بهشت زن دهد و یا هر یک از صدیقان خانواده و برادران(دینی)اش راکه دوست داشته ...

ازدواج مطمئن ترين راه براي كنترل غريزه

سست شدن بنيان خانواده،يكي از مشكلات اساسي است كه گريبان گير جوامع غربي شده است وعلت آن آزادي در روابط دختر وپسر و ايجاد روابط نامشروع و پيامدهاي پسازآن مي باشد.

آرامش حقيقي درازدواج

اگرراجع به آرامشي كه در ازدواج مي توان به آن رسيد خوب تحقيق كنيم در مي يابيم كه در ازدواج آرامش روحي، جسمي، عاطفي، اجتماعي، فرهنگي و حتي اقتصادي وجود دارد.

ازدواج راجدي بگيريم !

آنان كه تصميم به ازدواج ندارند بدانند:پيامبر اكرم(ص)فرمودند:ازدواج سنت من است،پس هركه از سنت من روي گرداند ازمن نيست.

ازدواج مي كنم چون

نياز به همسر امري است فطري كه ازدواج پاسخگوي اين نياز مي باشد.

اهميت ازدواج ازديدگاه معصومين

پيامبراكرم (ص)  :دراسلام بنايي محبوبتر و باارزش تر ازازدواج نزدخداوند عزوجل برپا نشد.پيامبراكرم (ص)  : سه گروهندكه خداقطعا آنان راياري مي نمايديكي ازآنهاافرادي هستندكه براي حفظ عفت خويش ازدواج مي كنند..

می ترسم صدای ایشان دلم را بلرزاند ...

 در نگاه اولیه ازدواج « یک مستحب موکد» جلوه مینماید ، اما با نگاه دقیق تر در می یابیم که فقهای اسلام در هر پنج بخش احکام خمسه ، به مسئله ازدواج پرداخته اند ؛ یعنی ازدواج گاهی واجب ، گاهی مستحب ، گاهی مباح ...

اهمیت ازدواج در قرآن

نیاز به همسر امری است فطری که معمولا همه ی افراد پس از رسیدن به سن بلوغ در وجود خود احساس می کنند وازدواج بهترین پاسخ به این نیاز می باشد.

صفحه :