به دخت

 
جديدترين مطالب

حاج اسماعیل دولابی

شنیدنی های ماه رمضان از زبان حاج اسماعیل دولابی

فهم خواسته‌های نوزادان از روی صدا

(قسمت چهارم):به همراه جزوه.كودكان نوزاد و شیرخوار كه هنوز زبان به لغت مادری نگشوده‌اند، زبان مخصوص خودشان را دارند كه برای اطرافیان و والدین مفهوم مشخصی ندارد. 

بهشت ماندني است

هر شيفته‌اي كه دل به مدينه روانه مي‌كند، بر غربت قبرستان بقيع ناله مي‌كند. تربت مطهر چهار امام معصوم ـ ع ـ تنها با سنگ‌چين‌هايي نمايان است كه زائر آن اجازه زيارت ندارد و بايد به دل گريه كند.

جلسه چهارم سخنراني تربيت فرزند

استاد سيد مجتبي حورايي37 دقيقه

آرامش زن = آرامش زندگي

آسيب شناسي خانواده: عاطفه شكني(1)29 دقيقهاستاد سيد مجتبي حورايي

قبري در طوس

داستان زندگي امام رضاعليه السلام:اسم آن بزرگوار على و كنيه او ابو الحسن الثاني و لقب مشهور او رضا است. عمر مبارك آن حضرت پنجاه و پنج سال بود. در يازده ذى القعده سال 148 هجرى به دنيا آمد و در سال 203 هجرى در ...

برای شما بی قرارم...

مداحی فارسی و عربی حاج میثم مطیعی پیاده روی اربعین:مداحی فارسی و عربی حاج میثم مطیعی پیرامون پیاده روی اربعین که در هیئت میثاق با شهدا دانشگاه امام صادق (ع) به اجرا در آمده است. به گزارش فرهنگ نیوز، دكتر حاج ميثم مطيعي از مداحان ...

ردپای دختر سه ساله

در بین الحرمین مجری تلویزیون با دختر کوچولویی مصاحبه میکنه و مصایب حضرت رقیه(س)رو از دختر خانم میپرسه و میگه خودت رو بذار جای حضرت رقیه، پدر دخترهم ایستاده، اين گفتگو جالبه بد نيست كه نگاه كنيد حد اقلش اينه كه خودمون رو به جاي ...

خواسته‌های نوزادان از روی صدا(3)

(قسمت سوم):كودكان نوزاد و شیرخوار كه هنوز زبان به لغت مادری نگشوده‌اند، زبان مخصوص خودشان را دارند كه برای اطرافیان و والدین مفهوم مشخصی ندارد.

چرابايد همسرپرايرادم رو تحسين كنم؟

آسيب شناسي خانواده : اقتدار شكني(2).31 دقيقه

پشت پرده شلوار هاي فاق كوتاه

نسل جوون دنبال مد جدید و این حرفا ست، درست؛ ولی این یکی دیگه واقعا فاجعه س . شلوار فاق کوتاه يه نوع شلواره که کمر آن پایین تر از ناحیه شکم و تقریبا در قسمت میانی باسن قرار می گیره.

خواسته‌های نوزادان از روی صدا(2)

(قسمت دوم):به همراه جزوهكودكان نوزاد و شیرخوار كه هنوز زبان به لغت مادری نگشوده‌اند، زبان مخصوص خودشان را دارند كه برای اطرافیان و والدین مفهوم مشخصی ندارد.

چه كنيم حرف مردم برامون اهميت نداشته باشه!

از سري سخنراني هاي ويژگي هاي شخصيت سالم

چه كنم تا فرزندم گناه نكند؟

جلسه سوم سخنراني تربيت فرزند استاد سيد مجتبي حورايي

فهم خواسته‌های نوزادان از روی صدا

كودكان نوزاد و شیرخوار كه هنوز زبان به لغت مادری نگشوده‌اند، زبان مخصوص خودشان را دارند كه برای اطرافیان و والدین مفهوم مشخصی ندارد.

تاثيرصبحانه برعشق؟

10كليد طلايي براي نفوذ در دل همسراندكتر حورايي

مي خواهم خانواده سالمي داشته باشم

ويژگيهاي خانواده سالمدكتر سيد مجتبي حورايي 

آياميشه باتلقين يك نفر رو كشت؟

مدت : 5 دقيقهبخشي از سخنراني : مرحوم فلسفي (ره)در مورد تلقين نفس با اين عنوان كه با تلقين مي شود كسي را كشت يا خير . در اين فايل صوتي يك داستان واقعي از تاثير شگفت انگيز تلقين بيان مي شود.

بفرماييد داخل

نوای استودیویی با صدای سید مهدی میرداماد و حاج محمود کریمی.

صفحه :  [اولین] [آخرین]